Obsługiwane branże

Produkujemy etykiety dla każdej branży

Jesteśmy firmą produkcyjną i działamy od ponad 30 lat w branży poligraficznej. Naszą specjalnością są kolorowe etykiety:

  • samoprzylepne,
  • wielowarstwowe/peel off,
  • booklety,
  • i inne.

Drukujemy również bilety na imprezy sportowe, kulturalne itp., a także wykonujemy nadruki na opakowaniach miękkich.

Realizujemy zamówienia na booklety (etykiety wielostronicowe), które można znaleźć na opakowaniach leków, kosmetyków, środków ochrony roślin, farb czy chemikaliów gdzie istnieje konieczność zawarcia znacznej ilości tekstu na ograniczonej powierzchni. Posiadana technologia pozwala nam również na dodanie oznaczeń wypukłych w języku Braille’a na każdym rodzaju etykiety.

Z naszych usług korzystają firmy z różnych branż, między innymi farmaceutycznej, spożywczej, kosmetycznej, chemicznej czy alkoholowej.

Nasze etykiety spełniają wymagania klientów niezależnie od specyfiki produktu. Adaptujemy każdy projekt do wybranej technologii druku, w celu uzyskania najlepszego efektu. Obsługujemy ponad 600 klientów z Polski i zagranicy, a ofertę przygotowujemy w oparciu o indywidualne wymagania zamawiającego.

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami naszej firmy, dedykowanymi dla poszczególnych branż.

Trwałość i funkcjonalność informacji umieszczonych na produkcie

Środki ochrony roślin, e-papierosy, chemia gospodarcza, świece i inne środki chemiczne stosowane przez gospodarstwa domowe wymagają trwałych i odpornych oznaczeń.

Z racji obecności składników niebezpiecznych często na etykietach wymagane jest umieszczenie dużej ilości informacji lub instrukcji w kilku językach. Rekomendujemy nasze etykiety typu peel off oraz booklet jako idealne rozwiązania.

Dodatkowo dla oznaczeń produktów niebezpiecznych oferujemy trójkąty dla niewidomych w formie niezależnej etykiety lub drukowane jako element kolorowej etykiety.

Rekomendujemy kleje dostosowane do opakowań, a zadruk możemy zabezpieczyć laminatem lub wykonać w formie rewerse print.

Zobacz realizacje

Ekonomiczne rozwiązania i kontrola procesu produkcji

Etykiety spożywcze powinny zaciekawić atrakcyjnym wyglądem, przekazywać informacje o produkcie, a specyfikacja surowców użytych do produkcji (klejów, farb oraz lakierów) musi uwzględniać możliwość stosowania na produktach spożywczych.

Zachowujemy standardy jakościowe i kontrolujemy proces produkcji. Korzystamy z  surowców samoprzylepnych posiadających atesty do bezpośredniego lub pośredniego kontaktu z żywnością.

Oferujemy etykiety papierowe lub foliowe drukowane przy użyciu technik drukarskich takich jak offset rolowy i fleksografia, a dla krótkich serii druk cyfrowy. Produkujemy również opakowania miękkie – drukujemy na laminatach oraz papierach do produkcji saszetek spożywczych.

Dla akcji promocyjnych zachęcamy do skorzystania z etykiet personalizowanych ze zdrapką lub ścieżką bezklejową, jak również bookletów promocyjnych.

Zobacz realizacje

Wyrafinowanie i najwyższa jakość

Opakowania produktów kosmetycznych są coraz bardziej wyszukane, stylowe i oryginalne. Podobny trend obserwujemy w przypadku etykiet będących częścią opakowania produktów kosmetycznych.

Skorzystaj z naszej oferty i stwórz unikalną etykietę. Wybierz lub połącz ze sobą sitodruk, offset, flexo i uszlachetnienia np. złocenie, a my wykonamy to wszystko w jednej linii produkcyjnej.

Stawiamy na najwyższą jakość i precyzję wykonania. Korzystamy z surowców specjalnych i wykonujemy testy odporności zadruku na masę produktową. Dobieramy rozwiązania pod kątem klienta.

Dla krótkich serii etykiet kosmetycznych zachęcamy do skorzystania z naszej maszyny cyfrowej typu ink jet UV oferującej znakomitą jakość zadruku połączoną z doskonałym kryciem kolorów porównywalnym z sitodrukiem.

Zobacz realizacje

Oryginalność i kunszt wykonania

Specyfika branży alkoholowej polega na pozycjonowaniu produktu poprzez jakość opakowania, unikalność surowca, jak również stosowane zdobienia. Z racji ograniczeń w ramach reklamy dla produktów alkoholowych główną zachętą do zakupu pozostaje widoczne opakowanie i etykieta.

Oferujemy druk na surowców specjalnych, papierach czerpanych, tłoczonych, jak również foliach np. typu clear on clear stwarzających złudzenie druku bezpośrednio na butelce.

Dla etykiet na alkohole wykorzystujemy wszelkie dostępne techniki od druku cyfrowego, poprzez flexo, offset i sitodruk, jak również dodajemy złocenie, tłoczenie, lakiery zapachowe czy inne efekty np. satynowości na powierzchni etykiety.

Posiadane przez nas offsetowe maszyny rolowe dają możliwość osiągnięcia najwyższej jakości druku z przejściami tonalnymi od 0 do 100%, stawiając przed projektantami grafiki pełne możliwości w zakresie wykorzystania efektu cieniowania czy umieszczania najdrobniejszych elementów.

Zobacz realizacje

Winiety, plomby gwarancyjne, etykiety przemysłowe: AGD, RTV, Automoto, IT, elektronika, etykiety logistyczne i inne

Etykiety produkujemy w oparciu o wymagania klienta. Najważniejszy jest klient i znalezienie rozwiązań spełniających wszystkie wyznaczone kryteria dla etykiety.

Posiadamy dział technologii oraz współpracujemy z laboratoriami wykonującymi specjalistyczne badania. Wykonujemy testy starzeniowe i korzystamy z atestowanych surowców.

Jesteśmy specjalistami od zadań specjalnych. Dostarczamy przetestowane rozwiązania dobrane do potrzeb. Przed wdrożeniem wykonujemy testy na zadane kryteria dzieląc się wynikami z klientem.

Oferujemy etykiety z systemami zabezpieczeń, wykorzystujemy kombinacje surowcowe oraz integrujemy etykiety z rozwiązaniami RFID.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą etykiet specjalistycznych.

Zobacz realizacje

Branża farmaceutyczna

Produkty farmaceutyczne, podobnie jak i ich opakowania, podlegają najostrzejszym rygorom kontrolnym. Zobacz specyfikację tej wyjątkowej branży.

Kontakt

Verified by MonsterInsights